co nowego w Krakowie?

Wśród wielu miejscowości w kraju, Kraków wyróżnia się nie jedynie w temacie sztuki i akademickim, ale też na wielu odmiennych polach. Zaczyna być regionem przyjemnym do mieszkania. Zmiany, które stały się udziałem miasta w niedawnych latach dają poczucie, że Kraków rzeczywiście pnie się do przodu.
Pozytywne zmiany w mieście.
Co niezłego wypracowano w ciągu ostatniego czasu? Ilość udogodnień i inwestycji jest spora. Mocno pomogły w tej materii finane EU, z których Kraków niemało czerpie. Dynamiczne działanie w zakresie uzyskiwania dotacji sprawiły, że małopolska wzbogaciła się o kolejne węzły komunikacyjne, nowoczesne pojazdy w taborze komunikacji miejskiej, i kolejne obiekty dla ludności.
Szerokie inwestycje są niewidoczne dla statystycznego mieszkańca. Nie znaczy to jednak, że nie funkcjonują. Zwykle nie interesują nas fakty, które nie są ściśle z nami związane. Typowemu mieszkańcowi Krakowa zdaje się, że w regionie zbyt mało się dzieje. Tymczasem miasto rozwija się w każdym obszarze. Zmiany w obszarze gospodarki śmieciami, budowie i unowocześnianiu siatki kanalizacyjnej, stawianie filtrów akustycznych to jedynie niektóre zmiany, które umożliwiają krakusom bezpieczniej oraz bardziej komfortowo żyć. Kraków rozwija się też pod kątem możliwości konferencyjnych. Potencjał Krakowa rośnie za pomocą takich inwestycji jak: Kraków Arena czy rewitalizacja Huty. takie inwestycje inspirują gości z innych miast do odwiedzin.
Zapoczątkowane za pomocą zarządu miasta plany nie obejmują jedynie ścisłego środka Krakowa, ale też są związane z pełnym regionem. Dlatego zamiast uskarżać się lecz zauważyć innowacje w które obrodził Kraków.
Następne lata – o ile uda się zachowania tempa rozwoju – umożliwią miastu stać się zachwycającą metropolia.
rozwój Kraków